Stöd Ukraina

Asterixx

Kön / Ålder
Man, 73 år
Restyp
Soldyrkare
Sysselsättning
Inte gärna
Civilstatus
Gift
Besökta länder
23
Profilsida skapad
2008-10-17
Senast online
12 år sedan

Asterixxs besökta platser
Aktiviteter  (Skriv kommentar)
Lillamilou
Lillamilou säger i Asterixxs diskussion "Billigt boende":
Vi bodde här strax innan tsunamin: http://www.greenbeach.de/eGreenBeach.htm Sidan ser uppdaterad ut så det verkar ju finnas kvar (eller så är det återuppbyggt) Det var billigt, ser att de har höjt priserna en del dock. Man får vad man betalar för som vanligt. Det billigaste var med fläkt och något sunkigt och kallvatten i duscharna, men om man inte är så petig så gör kanske inte det något. S...
5 november 2008 22:53 - Anmäl
Gardkarlsen
Gardkarlsen säger i Asterixxs diskussion "Höjdarbar i Bangkok":
Hei Du får iallefall en flott utsikt fra Vertigo (på toppen av Banyan tree building) og det er utrolig når man kan ta en drink og se på Bangkok by night. Men du kan også gå til Lebua at State Tower...der har de også en skybar med flott utsikt. Kanskje du kan finne noe nyttig info i mitt reisebrev med bilder på http://gardkarlsen.com/Bangkok_trip_report_2007.htm :-) Mvh Gard http://gardk..
3 november 2008 15:39 - Anmäl
Asterixx
Asterixx startar diskussionen "Bungalow i khao lak":
Hej Fins här någon som har bot på någon av fljande bungalows i Khao lak? Nom´s family restaurant. Kratom. Khao lak famely house Nam bungalows Jai´s bungalows Va tyckte ni i så fall, är det något att satsa på?
30 oktober 2008 21:46 - Anmäl
Asterixx
Asterixx säger till Zapalot:
Hej Hur var priserna på Vertigo? Asterixx
30 oktober 2008 12:11 - Anmäl